Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Akrep Aylık Burç Yorumu

Akrep Aylık Burç Yorumu

(24 Ekim – 22 Kasım)

1 Mart 2022

Aşk dolu bir ay
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ay hayatınıza yepyeni bir heyecan ve aşk katabilir. Bu dönemde aşık olabilirsiniz. Tutkularınıza hayat verebilirsiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşamınıza renk katabilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle ev ve aile konularına odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken aile içi ilişkiler yaşamınıza bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte aşka ve sevdiklerinize dair konular zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay sosyal yaşamı ve dostluklarınızı size hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle gündelik iş ve uğraşlara odaklanacağınız dönem başlıyor.

1 Şubat 2022

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler
Bu dönemde yakın çevrenizde ve komşu ve kardeş ilişkilerinizde çok fazla olay ve gelişmeyle karşı karşıya kalabilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay iş yaşamınızda, görev ve sorumluluklarınızla ilgili yeni kararlar vermenizi sağlayabilir. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle aşka ve sevdiklerinize odaklanabilirsiniz.

1 Ocak 2022
Düşüncelerin ağırlığı ortaya çıkabilir
Burcunuzun yöneticisi olan Mars bu dönemde sizi maddi konulara, iş ve para konularına odaklı kılabilir ve sahip olduklarınızı, varlıklarınızı ve gelirlerinizi daha iyi değerlendirmeye odaklanabilirsiniz. Oğlak burcundaki yeni ay yakın çevrenizdeki ilişkilerde yeni başlangıçlara işaret edebilir, komşu ve kardeşlerinizin hayatlarındaki değişimleri göz önünüze getirebilir.  Venüs retrosu geçmiş odaklı ilişkilere sizi çok fazla odaklayabilir ve bunlardan kurtulmak da kolay olmayabilir. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla ev ve aile ilişkilerinde iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay sizi uzaklarla ilgili konulara odaklarken önemli kararları da beraberinde getirebilir.
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50