Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Aslan Aylık Burç Yorumu

Aslan Aylık Burç Yorumu

(23 Temmuz – 23 Ağustos)

1 Mart 2022

Ortak iş ve uğraşlar zamanı
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ay hayatınızda yeni bir dönüşümün başlangıcı olabilir. Yaşamınızda yepyeni bir sayfa açabilir, farkındalığınızın artmasıyla birlikte farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Ortak maddi iş ve konularda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle ilişkilere odaklanıyorsunuz. Ortaklık, evlilik, yakın arkadaşlık gibi bire bir konu ve diyaloglar bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte ortak maddi konular, yatırım ve girişimler zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, size kendi paranızı, cebinizi unuttuğunuz bir maddi durumu hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle uzak yol ve yolculuklara kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

1 Şubat 2022

Rutinlerinizi düzene koyma zamanı
Yeni bir aya hazırlanırken gündelik işlerinizi ve rutinlerinizi düzene koyma zamanı ve sıkı bir disiplin ve çalışkanlılıkla bunu kolayca yapabilirsiniz. 16 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşen dolunay geri planda kalanları farkedip kendinizle ilgili doğru kararlar vermenizi sağlayabilir. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle güçlü ve mücadeleci tarafınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

1 Ocak 2022

Enerjinizi yerinde kullanmalısınız
Gündelik yaşamınızdaki hareketlilik Ocak ayına damga vurabilir. İşleriniz artıp yoğunlaşabilir. Sağlığınıza özen göstermeli, enerjinizi tüketmemelisiniz. Oğlak burcundaki yeni ay yeni bir rutine, yeni bir beslenme, yaşam düzeninize ve yeni bir iş ortamına işaret edebilir. 29 Ocak’a kadar devam eden Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara çok da güvenmemelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda bire bir iletişime ve ilişkilerde yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta burcunuzdaki duygu dolu dolunay manevi dünyanıza ışık tutarken farkındalığınızı yükseltebilir, güçlü sezgileriniz size yol gösterebilir.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50