Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Balık Aylık Burç Yorumu

Balık Aylık Burç Yorumu

(19 Şubat – 20 Mart)

1 Mart 2022

Burcunuzda ilerleyen Güneş ile ışık saçıyorsunuz
2 Mart’ta burcunuzda gerçekleşen yeni ay yaşamınızda pek çok yeni başlangıcı müjdeliyor. Görünümünüzde değişiklikler yapabilir, yeni bir giyim tarzı, saç modeli belirleyebilir, yeni bir duruş veya yaklaşım geliştirebilirsiniz. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle kontrolünüz dışı aksiyon artabilir. İlişkilerde öngörülemeyen durumlar olabilir. 10 Mart’ta Merkür burcunuza ilerliyor, üç haftalık süreçte iletişime, görüşme ve ziyaretlere açık olabilirsiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay size ilişkinizle ilgili ışık tutabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle maddi konulara, iş ve para konularına ağırlık verebilirsiniz.

1 Şubat 2022

Jüpiter şans getiriyor
Burcunuzda ilerleyen Jüpiter aynı zamanda burcunuzun da gezegeni ve sizi desteklemeyi sürdürüyor. Şans her konuda yanınızda olabilir ve özellikle ayın 19’undan sonra bu şansı daha güçlü bir şekilde hissedebilir ve hayatınıza dahil edebilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay gündelik rutinlerinizle ilgili yeni kararlar vermenizi sağlayabilir. Yeni bir beslenme düzenine geçebilirsiniz.

1 Ocak 2022

Sosyal ilişkilerde yeni bir dönem
Büyük şans yıldızı Jüpiter burcunuzda ilerlerken kendinizi pek çok yönden şanslı görebilir ve hissedebilirsiniz. Çevrenizden de olumlu yaklaşımlar ve destekler görebilirsiniz. Etrafınızda ne olursa olsun bir nevi koruma altında olabilirsiniz. Oğlak burcundaki yeni ay sosyal ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatabilir ve sizi bağımsız kılan yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosu eski dostluk ve arkadaşlıkları gündeminize taşıyabilir. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda aldatıcı ve yanıltıcı olan düşünceleri bertaraf etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay aşka ve sevdiklerinize dair farkındalıkları ve önemli kararları beraberinde getirebilir.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50