Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Başak Aylık Burç Yorumu

Başak Aylık Burç Yorumu

(24 Ağustos – 22 Eylül)

1 Mart 2022

İlişkiler odak noktanızda
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte ilişkilerde yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Bir ilişkiniz yoksa bu yeni ay yaşamınıza yeni bir kişiyi getirebilir. Mevcut ilişkinizde yeni bir dönem başlayabilir. İlişkinize, evliliğinize, ortaklığınıza bakış açınızda değişim ve yenilikler söz konusu olabilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle gündelik yaşama, rutinlere ve sağlık konularında odaklanıyorsunuz. Gündelik yaşamda hareketlilik artabilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte ikili ve bire bir ilişkiler, ortaklık ve evlilik konuları zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, size kendi heves ve isteklerinizi hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle işlere odaklanacağınız, hırslı ve mücadeleci bir dönem başlıyor.

1 Şubat 2022

Jüpiter şans getiriyor
Burcunuzda ilerleyen Jüpiter aynı zamanda burcunuzun da gezegeni ve sizi desteklemeyi sürdürüyor. Şans her konuda yanınızda olabilir ve özellikle ayın 19’undan sonra bu şansı daha güçlü bir şekilde hissedebilir ve hayatınıza dahil edebilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay gündelik rutinlerinizle ilgili yeni kararlar vermenizi sağlayabilir. Yeni bir beslenme düzenine geçebilirsiniz.

1 ocak 2022

Sevdiklerinize dair konular
Yeni aya sevdiklerinize ve aşka dair konuların eşliğinde başlayabilirsiniz. Oğlak burcundaki yeni ay bu alanda yepyeni gelişmeleri beraberinde getirebilir ancak sıra dışı ve beklenmedik tepkilere ve durumlara da şaşırmamalısınız.  18 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinizi sorgulama ve önemli kararlar alma zamanı olabilir. Burcunuzun yöneticisi Merkür ayın 14’ünden itibaren gerilemeye başlarken bu tarihten itibaren hayat biraz daha yavaş akabilir, yaşamınızı bir nevi rölantiye alabilirsiniz. Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürürken eski aşklar gündeme gelebilir, aşkta eski kalıp ve yaklaşımların tuzağına düşmemeye dikkat etmelisiniz.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50