Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Boğa Aylık Burç Yorumu

Boğa Aylık Burç  Yorumu

(21 Nisan – 21 Mayıs)

1 Mart 2022

Sosyal bir ay sizi bekliyor
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ay sosyal yaşamınızda yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayabilir. Yeni bir sosyal gruba dahil olabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, dostlarınızla birlikte keyifli zaman geçireceğiniz yeni ortamlara dahil olabilirsiniz. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle burç değiştirmesiyle iş hayatına ve iş ilişkilerine odaklanmanız gerekebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte arkadaşlarınızın güzel sözlerine, ifade ve imalarına kanmamaya çalışın, kafa karışıklığı da yanıltıcı olabilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, aşkta ve sevdiklerinizle ilgili farkındalık getiriyor. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle etrafınızdaki curcuna ve hareketlilik artsa da siz kendi kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilirsiniz.

1 Şubat 2022

İşlere odaklanma zamanı
Burcunuzdaki yeni ayla başlayan şubat ayı getireceği değişimlerle sizi şaşırtabilir. Özellikle uzaklarla, yurt dışıyla bağlantılı konu ve işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Görev ve sorumluluk bilincinizi sergileyebilirsiniz. Sosyal konular ve arkadaşlık ilişkileri 19 Şubat’tan sonra daha etkin olabilir ve güzel dostluklar edinmenizi sağlayabilir. Onlardan iyilik ve destek görebilirsiniz.

1 Ocak 2002

Hayat yavaş akabilir
Burcunuzun yöneticisi Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürürken biraz geçmişte ve geçmişle yaşayacağınız bir ay gibi görünüyor Ocak ayı. İlişkilerde geri dönüşler söz konusu olabilir. Oğlak burcundaki yeni ay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni gelişmeleri beraberinde getirebilir ancak bu gelişmeler beklediğinizden farklı çıkabilir.  14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla yönetici, otorite konumunda kişilerle iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygu dolu dolunay uzaklarla ilgili farkındalığınızı yükseltebilir ve dış dünyaya çok daha duyarlı kılabilir.

 

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50