Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

İkizler Aylık Burç Yorumu

İkizler Aylık Burç Yorumu

(22 Mayıs – 21 Haziran)

1 Mart 2022

Hedeflere odaklanma zamanı
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni hedefler belirleyebilir, yeni planlar yapabilir, organizasyon gerektiren konularda, görev ve sorumluluklar alanınızda yapıcı yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle gündelik yaşama odaklanıyorsunuz. Gündelik ilişkiler bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta burcunuzun yöneticisi Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte kafanız biraz dağınık olabilir ve toparlanmakta zorlanabilirsiniz ancak söz ve konuşmalarınızla göz önünde ve dikkat çekici olabilirsiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, size ev veya aileyle ilgili bir konuyu ya da durumu hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle çok daha sosyal ve canlı bir döneme geçiş yapabilirsiniz.

1 Şubat 2022

Güçlü olma zamanı
Bu aya hâkim Satürn kuralları gündemi zorlarken mücadeleci yönlerinizi ortaya çıkarma zamanı. Karşınıza çıkan güçlü kişilerden ilham alabilirsiniz. Ruhsal çalkantılarınızı iyi yönetebildiğiniz sürece bu aydan galip çıkabilirsiniz. Ayın 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle işleriniz yolunda gidebilir.

1 Ocak 2022

Maddi konulara odaklanabilirsiniz
Burcunuzun yöneticisi Merkür ayın 14’ünden itibaren gerilemeye başlarken bu tarih öncesinde önemli işleri halletmek için hızlı davranabilirsiniz. Sonrasında hayat biraz daha yavaş akabilir. Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürürken ortak maddi konularda ve paylaşımlarda dikkatli davranmalısınız. Oğlak burcundaki yeni ay maddi işbirliklerini beraberinde getirebilir ancak beklenmedik durumları da dikkate almalısınız.  18 Ocak’ta Yengeç burcundaki dolunay maddi değerlerinizi sorgulama ve önemli kararlar alma zamanı olabilir.

 

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50