Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Koç Aylık Burç Yorumu

Koç Aylık Burç  Yorumu

(21 Mart – 20 Nisan )

1 Mart 2022

Güneş burcunuza yol alıyor
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte spiritüel, mistik veya manevi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz, hisleriniz ve inancınız size hayatınızın pek çok yönünde yol gösterebilir. Yalnızca izleyici kalabileceğiniz, kontrol ve müdahalenizin az olduğu yeni gelişmeler gündeminize gelebilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle sosyal yaşama odaklanıyorsunuz. Arkadaş ilişkileri bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte dalgınlığa, uykusuzluğa dikkat etmelisiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay size eksik bıraktıklarınızı hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in burcunuza ilerlemesiyle yeni başlangıçlara ve yeni bir döneme girişi yapıyorsunuz, artık yeniden başlama ve tazelenme zamanı başlıyor.

1 Şubat 2022

Görev ve sorumluluklar kendini gösterebilir
Şubat ayında işlerinize, görev ve sorumluluklarınıza odaklanabilir, ciddi yaklaşımlarınızı dışarıda da sergileyebilir, önemli birçok işinizi halledebilirsiniz. Mars size aradığınız metaneti ve direnci sağlayabilir. Üstlerinizle ilişkilerde temkinli davranmayı ihmal etmeyin. Ruhsal anlamda da kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Özellikle 19 Şubat’tan sonra akışın size getireceği güzel ve beklenmedik sürprizler olabilir.

1 Ocak 2022

Aile ilişkileri mercek altında
Burcunuzun yöneticisi olan Mars Yay’da ilerlerken yakın çevrenize odaklı bir ay sizi bekliyor. Oğlak burcundaki yeni ay aile ilişkilerinde gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara fazla bel bağlamamaya çalışmalısınız. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla sosyal ilişkilerde iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay ev ve aile konularında farkındalığınızı yükseltebilir ve bu konularla ilgili önemli kararları beraberinde getirebilir.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50