Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Kova Aylık Burç Yorumu

Kova Aylık Burç Yorumu

(21 Ocak – 18 Şubat)

1 Mart 2022

Maddi ve parasal konulara odaklanabilirsiniz
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ay size maddi imkanlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz ve geliştirebileceğiniz yeni fırsatlar sunabilir. Önünüze yeni iş ve kazanç kapıları açılabilir. Farklı bir düşünce şekli geliştirebilir, daha esnek bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burcunuza ilerlemesiyle yaşamınızda aksiyon artabilir, özellikle ilişkilerde insiyatif alabilirsiniz, aksiyon ve dinamizm yaşamınızda artarken sosyal yaşamınız canlanabilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte zihninizi maddi konular işgal edebilir ancak dalgınlığa, hesap hatalarına dikkat. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay size eşinizin veya ortağınızın iş ve maddi durumunu hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle yakın çevrenizle iletişime, görüşme ve ziyaretlere ağırlık verebilirsiniz.

1 Şubat 2022

Güneş burcunuzda ilerlerken sizin zamanınız
Güneş’in ışığıyla güç kazanırken kendinizi her zamankinden daha fazla önemseyebileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kendi kurallarınızı başkalarına da kabul ettirebilirsiniz. İsteklerinizde ısrarcı olabilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay ilişkileriniz ve birlikteliğinizle ilgili yeni kararlar vermenizi sağlayabilir. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle maddi konularda şanslı olabilirsiniz.

1 Ocak 2022

Hazırlık dönemi
Ayın 20’sinde Güneş burcunuza ilerleyene dek iç dünyanıza odaklı ruhsal ve manevi yönden zengin bir nevi hazırlık dönemi içinde olabilirsiniz. Sezgileri güçlü kişilerle tanışabilirsiniz. Burcunuzdaki Merkür sizi zihninizi meşgul edebilecek konulara odaklayabilir. Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken aldatıcı olabilir, aşkta ve maddi konularda tedbiri elden bırakmamaya çalışın.  18 Ocak’ta Yengeç burcundaki duygusal dolunay sizi manevi konulardan çıkarabilir ve maddi dünyadaki işlere, detaylara dikkatinizi çekebilir. Gündelik rutinlerinizi ilgilendiren kararlar alabilir, yeni bir beslenme düzenine ve diyetine başlayabilirsiniz.
alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50