Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Oğlak Aylık Burç Yorumu

Oğlak Aylık Burç Yorumu

(22 Aralık – 20 Ocak)

1 Mart 2022

İletişim artıyor
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte özellikle iş ve para konularında yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz. İletişime, görüşmelere, ziyaretlere hız kazandırabilirsiniz. Ticari konularda yeni gelişmeler, yeni anlaşma ve imzalar gündeme gelebilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle maddi konulara odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken işle, kazançlarınızla ve harcamalarınızla ilgili hareketli bir döneme geçiş yapabilirsiniz. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, iletişim ve haberleşme konularında uyanık olmaya çalışmalı, unutkanlık ve dalgınlığa dikkat etmelisiniz. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay size uzakları, dışarıdakileri, yabancıları hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle ev ve aile konularına odaklanacağınız bir dönem başlıyor.

1 Şubat 2022

Kişisel aktivitelere hız kazandırabilirsiniz
Çalışkan ve verimli yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Fiziksel aktiviteleri artırabilir, direncinizi ve gücünüzü ortaya çıkarabilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay ortak maddi konulara ışık tutabilir. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle yakın çevrenizle ilgili olaylara, görüşmelere, daha fazla bilgi alışverişine odaklanabilirsiniz.

1 Ocak 2022

Kendinize odaklı olduğunuz bir dönem
Burcunuzda ilerleyen Güneş sizi dönemin en güçlü ve dikkat çekici burçlarından biri kılıyor. İsteklerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilir, ilişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz.  Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken öz güveninizden kaybetmeden eskiyi eskide bırakabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda maddi konularda, hesap işlerinde, bütçe ve harcamalarınızda daha titiz ve düşünceli davranmanız gerekebilir. 18 Ocak’ta karşıt burcunuzdaki duygusal dolunay sizi kendinizden alıp karşı tarafa odaklayabilir, ilişkilerinizde farkındalık yaratabilir.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50