Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Terazi Aylık Burç Yorumu

Terazi Aylık Burç Yorumu

(23 Eylül – 23 Ekim)

1 Mart 2022

Yaşam düzeninizi değiştirmek elinizde
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte gündelik yaşamınızda ve çalışma hayatınızda yeni başlangıçlar ve değişimler yapabilirsiniz. Dolaplarınızı yeniden düzenleyebilir, yaşadığınız ortamın şeklini değiştirip yeni bir düzen oluşturabilirsiniz. Bahar temizliğinin tam sırası olabilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle sevdiklerinize odaklanıyorsunuz. Aşk ve tutkular öne çıkarken kalple yaklaştığınız her şey yaşamınıza bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte gündelik işler zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay sezgilerinizi, bilinçaltınızı, içten içe hissettiklerinizi size hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle ilişkilere, evlilik ve ortaklık konularına odaklanacağınız dönem başlıyor.

1 Şubat 2022

Aile ve ev konuları ön plana çıkabilir
Ev ve aile konularına odaklanırken bu alandaki sorumluluklarınızın bilincinde olabilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay sosyal yaşamda yeni kararlar vermenizi sağlayabilir, bazı dostlukları bitirebilir, yenilerine başlayabilirsiniz. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle gündelik yaşamın kaosu yaşamınıza egemen olabilir.

1 Ocak 2022

Geçmiş peşinizi bırakmayabilir
Burcunuzun yöneticisi Venüs ayın 29’una kadar retro yani geri hareketini sürdürüyor. Bu süreçte özellikle geçmişe dair konulara çok daha takılıp bağlanabilirsiniz. Sizi dibe çeken ve yavaşlatan durumlara karşı zihninizi aktif kılmalısınız. Zihinsel uğraşlar bir çıkış yolu olabilir.  Oğlak burcundaki yeni ay yeni bir aile düzenini, yaklaşımını veya tarzını beraberinde getirse de Venüs retrosunda çok fazla değişim beklememelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla sevdiklerinizle, aşkınızla ve varsa çocuklarınızla iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta Yengeç burcundaki kariyer ve iş yaşamınızda, görev ve sorumluluk alanınızda önemli bir farkındalık zamanı ve dönüşüm getirebilecek kararlar alabilirsiniz.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50