Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Yay Aylık Burç Yorumu

Yay Aylık Burç Yorumu

23 Kasım – 21 Aralık

1 Mart 2022

Ev ve aileye odaklı bir dönem
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Mutfağınıza, sofralarınıza değişiklikler katabilirsiniz. Dekorasyon ve tadilat işlerine girişebilirsiniz. Ailenizle ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir, ailenize yeni bir üye katılabilir. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle iletişime, haberleşmeye ve kısa yollara odaklanıyorsunuz. Bu konular öne çıkarken yakın çevrenizde, komşular ve dostluklar arasında bolca aksiyon, hareket ve dinamizm görülebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte ev ve aileye dair konular zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, bu dolunay size hedeflerinizi, planlarınızı, yapmanız gereken iş ve sorumlulukları hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle aşka ve sevdiklerinize odaklanacağınız bir dönem başlıyor.

1 Şubat 2022

Maddi konulara odaklanabilirsiniz
İş görüşmeleri yapmak, plan ve projeler geliştirmek adına ciddi ve verimli bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Karşınızda da pek çok güçlü ve otoriter kişi bulabilirsiniz. 16’sında meydana gelen dolunay uzaklarla ilgili bir konuyu gündeminize taşıyabilir. 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle ev ve aile konuları önem kazanabilir.

1 ocak 2022

Jüpiter şans getirebilir
Burcunuzun yöneticisi olan Jüpiter kısmetli ve bereketli olduğu Balık burcunda ilerlerken ocak ayını umduğunuzdan iyi geçirebilirsiniz. Özellikle görev ve sorumluluk alanınızda, iş hayatında ve kariyerinizde parlayabilir şansınız. Oğlak burcundaki yeni ay maddi konularda gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. Venüs retrosunda harcamalarınıza özen göstermeyi unutmayın. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosunda iletişim alanınızda yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. Yengeç burcundaki dolunay ortak maddi konularda ve paylaşımlar alanınızda önemli farkındalıklar getirebilir.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50