Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Yengeç Aylık Burç Yorumu

Yengeç Aylık Burç Yorumu

(22 Haziran – 22 Temmuz)

1 Mart 2022

Keşif ve maceralar
2 Mart’ta gerçekleşen yeni ayla birlikte bavullarınızı hazırlayın, önünüze yeni ufuklar ve yeni yollar açılabilir. Seyahatlere çıkabilirsiniz. Kişisel gelişimle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizi çok öteye taşıyacak yeni insanlarla tanışabilir, yeni maceralara açılabilirsiniz. 6 Mart’ta Mars ve Venüs’ün birlikte burç değiştirmesiyle ortak maddi konulara odaklanıyorsunuz. İş ve güç mücadeleleri bolca aksiyon, hareket ve dinamizm getirebilir. 10 Mart’ta Merkür Balık burcuna ilerliyor, üç haftalık süreçte uzak yol ve yolculukların kapısı aralanabilir, ayrıca akademik konular, okuma ve paylaşımlar zihninizi bolca meşgul edebilir. 18 Mart’ta Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor, yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde unuttuğunuz bir durumu size hatırlatabilir. 20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesiyle alkış ve takdir toplayıp parlayacağınız bir sürece ilerleyebilirsiniz.

1 Şubat 2022

İlişkiler açısından hareketli bir ay
Bire bir ve ikili ilişkiler konusunda çalkantılı bir ay sizi beklerken karşınıza çıkan kişilerden çok şey öğrenebileceğinizi ve bu sürecin sizi olgunlaştıracağını aklınızdan çıkarmayın. Ayın 19’undan sonra Güneş’in burç değiştirmesiyle kendinizi ruhen iyi hissederken kendinizi daha rahat ifade etme imkânı bulabilirsiniz.

1 Ocak 2022

İlişkiler mercek altında
Karşıt burcunuzdaki hareketlilik olanca hızıyla sürerken karşı tarafa odaklı bir ay sizi bekliyor. Size karşı olan çok fazla unsurla da uğraşmanız gerekebilir. Oğlak burcundaki yeni ay ilişkilerde, evlilik, ortaklık konularında gelenekçi kalıpların dışına çıkabilecek bağımsız yaklaşımlar getirebilir. 29 Ocak’a kadar devam eden Venüs retrosu geçmişten eski ilişkileri gündeminize taşırken bunlara çok da güvenmemelisiniz. 14 Ocak’ta başlayan Merkür retrosuyla ortak paylaşımlarda ve maddi konularda iletişime ve yanlış anlamalara dikkat etmelisiniz. 18 Ocak’ta burcunuzdaki duygusal dolunay sizi karşı taraftan koparıp kendinize döndürebilir, kendinizle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50