Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Ağrı sohbet odaları

Ağrı sohbet odaları

Ağrı sohbet odaları

 Ağrı sohbet deyince aklıma gelen  Ağrı Dağı Ağrı meteor çukuru, Doğubeyazıt Kalesi, avnik kalesi, Eleşkirt güneykaya kayak merkezi, ishak Paşa Sarayı ,Diyadin Kaplıcaları ,Ahmet hani Türbesi, Beyazıt eski camii , meya mağaraları Ve birçok tarihi güzellik aklıma geliyor  güzel sohbeti muhabbeti ve insanları cana yakınlık larıyla bildiklerinden dolayı daha da içimi ısıtıyor. 

En çok bilinen ilçeleri Doğubeyazıt, Eleşkirt ,Taşlıçay, Diyadin, hamur,Patnos ,Tutak ilçeleridir. En çok da Doğubeyazıt ilçesi tarihi ve kültürel açıdan ve turistik bakımından daha çok ilgi çekmektedir.  DoğuBeyazıt sohbet odaları Bu insanlarla tanışma fırsatını  yakalayacağız ve kaynaşacağınız  sohbet siteleri  arasında gelmektedir.

Ağrı sohbet

 Neden Ağrı sohbet diye sorabilirsiniz Doğu insanı yıllardır sıcakkanlılık olarak bilinir misafirperver ve işlendikleri ile bilinmektedir Bu sosyal platform sayesinde onlarla konuşabilir sohbet edebilir ve yeni çevreler kazanabilirsiniz insanları bir araya getiren bu sohbet ortamı hiçbir ücret alınmadan ücretsiz bir şekilde size sunulmaktadır.

Ağrı Chat Odaları

 Eğer ağrıya gidip gezme yediyseniz görmediyseniz Oradaki insanlar ile oturup sohbet etmediyseniz fikirlerinizi değiştirecek güzel bir sohbet ve arkadaşlığın başlangıcı olacaktır.Ağrı sohbet chat mobil odaları sizler için bulunmaz bir nimet ve ortamdır siz değerli dostlarımızı ağrılı vatandaşlarımızı aramızda görmekten Ben sizlerle sohbet etme şansını yakalamaktan mutluluk duyarız üye olmadan bu imkana ulaşabilirsiniz Dilerseniz üye olarak da bizlere destek verebilir Hazan sohbet ailesinin bir Ferdi bir üyesi olarak aramızda yerinizi alırsınız

 Hazan sohbet chat mobil odaları iyi sohbetler Diler.

Ottoman 1270 okunma
4 Yorumlar
Pia

Sevgili beyefendicim bir ağrılı olarak cok guzel tanitmissiniz memleketimi emeklerine ellerine sağlık olsun :)))

NupeLda

Sevgiliiiii Ottomann beyefendiicigimiz)) Bir Ağrılı olarak kalbimi bıraktım bu makaleye. Çok güzel çok samimi bir tanıtım olmuş. Memleketimi daha çok sevdim:)) Kalemine yüreğine sağlık diyorum:))

Zubeyir

Ağrı dağın eteyindeeeeee... O deil de sohbet odalarını merek ettım şimdi ...

Ali

Ağrı tamam da kazmi var kizmi :) ona göre gireyim odaya

Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50