Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet8

Sohbet8

Sohbet8

Sohbet8 günümüzde artık teknolojik son noktalara ulaşmış durumda. insan oğlu gün içinde içeren streslerini atacak merkezi araması bizleri ön plana çıkarmaktadır.

Öyleyse şimdi ne yapmalıyız? Hadi Müzik dinleyelim. Ne duyacağız? “Hiç sevmediğini söyledin, biliyor musun?” dedi, şunu bir dinleyeli. Son birkaç gündür dilimde, “Kötülüğünden seviyorum. Birinin inatını sevmek mümkün mü arkadaş? Ve yeni bir şarkı; “Sakalına aşığım” breh breh. Nasıl olur? çok mu seviyorsun böyle kör bir yığına ben de aşık olmak isterdim.

olmadı ama olmadı, olmadı, olmadı. aşk diye bir şey yok. Nasıl Çıkabilirim? Kendimi güzel, hatta güzel hissediyorum. Aşk yok, tabii ki. Varsa bir şekilde buluruz değil mi? Ama çok iyi saklanmış. Butaaaaannnn! …eğer öyleyse orda ya da değil gel bana söyle ne fark eder aşk nedir acı,acı,üzüntü,gözyaşı,keder ve her türlü korkunç duyguyla dolu duygusal bir karmaşa seni çıldırtacak, ruh halini değiştirecek ve aptalca bir gülümseme koyacak Yüzünde Vay canına, iyi tanımladım hehe.

Neyse, bir aşk hikayesi. Hepsi yalan. Bir anlık kalp çarpıntısı, heyecan, karnında uçuşan kelebekler, kelebeklerin nasıl yaşadığını bilirsiniz. Aşk çok kısa sürer evet normal. Tüm kelebekler Suçlanacak o nazik, güzel, harika varlıklar. Kelebekler uzun yaşarsa, aşk da yaşar. Ama hayır, o kadar.sohbet8 dolu olarak size en iyi organizasyon için takım dosta gelen ellerimizden vakit tr ayrılmaz yarışçılar. ücretsiz sohbet kullanımından, herhangi bir ücretten yoksun olanlarla tanışmak için ve böyle günlük eğlene bilmektedir. Eğlencenin, arkadaş yüzünün ve sosyalleşmenin yeni olan sohbet siteler çok rakamlarda kullanıcı tarafça tercih ediliyor.

Sohbet8 Mobil Sohbet Odaları


Sohbet8  Mobil söyleşi akıllı telefonlarınız olanaklar giriş yapabilme imkansun maktadır. Günün saatinde nerede olunabilecek sitelerimize giriş yapmak ve sohbetlerimize katılabilirsiniz. Mobil sohbet avantajlarından yararlanabilirsiniz hatta hayattan faydalana bilirsiniz dost senin da davete dip eğlencesinin zirvesine ulaşabiliyor. Tek dikkat kaygısı gereken siteye güven vermektir. Seviyeniz den hiç vazgeçmiyor şızdaki kişile sohbetinizi yapabilirsiniz. Genel sohbette hoşunuza gitmek için özel teknikler hakkında daha fazla bilgi vakit geçirebilirsiniz.özel odalar kiolumsuz takviyen sitemiz zarafet yapan değildir. oradaki sohbet sana ilişik olup Ölçeksizdedir.

Sohbet8

Sohbet8

 Chat Odaları Ne Kadar seviye?


sohbet8 etmek selamlar seviye3.şahıslarla kimliğinizi üst seviyelere çıkararak aslan şaka.Dünya’nın her arabası girişler, girişteki bilgilerinden şahsi hakkında kadar tamamı site yönetimi  içinde. Bu uyuşmak içiniz kesinlikle rahat olsun ve bunu gelin. Yanlız’ımız ihtiyaç duyulan bir özel yaşam ortamınızı kurma şızdaki kişiye hiç makara hüviyet Çocuklara yönelik ki bu bedeninizi acınızdan olumsuz netice lar doğurabilir. Bunun üzerine dışında bir diğer sahiplenmek sohbet bizim ücretsiz olup geçiş ücreti vb benzer şekilde taleplerde bulunulmaz. Parasız söyleşi siteler olarak bu tür bir durumla iseniz hemen yetkili arkadaşlar Onlarla sizinleyiz.

Yani cep telefonu sohbeti. Yani söylemek istiyoruz ki; telefonunuzdan da giriş yapabilirsiniz, bilgisayarınızın başında olmanıza gerek yok. Sadece gelmek istiyorsun. Sohbetten uzak durmanıza gerek yok. Uzak… ne yürek parçalayıcı bir kelime, değil mi? Özellikle kalp uzaktayken. Mesafe iki kalp arasındaysa veya iki sevgi dolu kalp birbirinden uzaktaysa. Peki geçecek mi, bu hasret bitecek mi? Zaman… bu dakikalar ne kadar tehlikeli? Bazen yelkovan deli gibi akarken takılıyor.

Sohbet8 Mobil Odaları

Sanki hiç hareket etmiyormuş gibi. Sonra saatinize tekrar tekrar bakarsınız ve “Bak hayat geçiyor, geçme zamanı mı?” dersiniz. Evet, hayat geçse bile zaman su gibi akar. En üzüldüğümde hep bunu düşünürüm, hayat sona eriyor, yıllar geçiyor, bu zaman geçmesin! Umarım her zaman oradadır. Yelkovan yerinden hiç çıkmıyorsa, zaman dursa, dünya dursa. Hangi durumda olursak olalım zaman durur. Neden bu hayatı bir kez, bu kadar hızlı yaşamayı diliyoruz? Sadece yaşa, hayat ne getirirse getirsin, gücenme ve gücenme! Öldüğünde ne yapacaksın? Sonuçta herkesin sonu aynı. Öyleyse istediğimiz gibi gidelim. Ne yavaş ne hızlı. Zaten bizi dinlemiyor.

mobil Sohbet site giriş için Tıklayın

Sohbet8 Nedir? Sohbet 8 Chat ,Mobil sohbet8 Odaları,Sohbet8 Odaları,Sohbet8 kanalları , Sohbet 8 

 

Ottoman 897 okunma
8 Yorumlar
Canlı

sohbet güzel burada ortam çok canlı

Öyleişte

hazan sohbet odaları takılıyorum ortamı çok güzel sizleride bekleriz.

Dert

herhangi sohbet sitesine gerek yok hazan sohbet yetiyor radyo dj süper biz buradayız sizde gelin

Suna

Güzel anlamlı paylaşım olmuş ellerine sağlık

eLa

Çiıkın Çıkın Gelin Sohbet kralı hazan sohbette sen gel

Feko

Hazan Sohbet Güzel yer paylaşım güzel olmuş

Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50