Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

Sanal Sohbet  Odaları

Sanal Sohbet Konuşma ikiye ayrılabilir. Gerçek sohbet ve sanal sohbet olarak ikiye ayrılabilir. Elbette kriterlere göre farklı kategorilere de ayrılabilir. Örneğin, konuşma kasıtlı veya gereksizdir. Kısaca insanların gerçek hayatlarında aracı kullanmadan yaptıkları konuşma olarak tanımlanabilir. Sanal bir kedi diyirsek, insanlar gerçek hayatta başkalarıyla Sirinshbet.net gibi çeşitli platformlar aracılığıyla bir konuşma olarak tanımlanabilir.
Sanal Konuşma, istenen zamanın gerçek tartışmasının sanal konuşmasını ayırt eden özelliklerden biridir. Örneğin, birisiyle görüşürüz, rahatsız olduğunuz bir durum var, konuşmayı tekrar kesebilirsin.
Sanal konuşmayı gerçek tartışmadan ayıran bir başka fark, çok fazla seçenek ve acil erişilebilirliktir. Örneğin, web sitemiz hakkında genel ve özel tartışmalar hakkında tartışabileceğiniz birçok alternatif var. Birçok insanın istediğimiz şekilde, ortak tartışmalar arayacağımız herkes, herhangi bir zamanda ortak bir konuşma yapmak yerine tek bir kişiyle sohbet edebilir. Bu anlamda, tabii ki sohbet türüyle ilgili olarak, sanal sohbetin avantajları gerçek konuşmadan daha yüksektir.

Daha ileri gitmek için, sanal sohbetin gerçek sohbete göre avantajlarından biri daha fazla kontroldür. Örneğin bir web sitesinde bir veya birden fazla kişiyle sohbet ediyorsunuz ve sizi rahatsız eden bir durum var. Özel bir görüşme ise görüşmeyi engelleyerek kişiyi anında hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
Ve yine genel sohbette olumsuz bir durum olursa site personelimiz derhal gerekeni yapar ve saldırgan kişilere gerekli yaptırımlar uygulanır. . Sanal sohbet, uygun şekilde kullanıldığı sürece insanların hayatına zarar vermeyen ancak gerçek hayata olumlu şekilde yansıyan bir sohbet ve iletişim türüdür. İnsanlarla iyi iletişim kurduğun ve iletişim kabiliyetin yüksek olduğu sürece.

Sanal Sohbet  Mobil Odaları

Sanal sohbet uygulaması ile ilgili yazımızda, günümüzde insanların irc sohbet bağımlısı olmasının sebeplerinden bahsetmek istiyorum. Yazılarımda her zaman IRC’de zihinsel olarak sağlıklı olmayan insanlar olduğunu yazarım.
Genellikle, eğlenceye en başından başlayan kişiler, seviyeli sohbet sitelerinde boy göstererek başlarlar.
Ama zamanla, özel olarak yazan birinin veya herhangi bir kişinin dikkatini çekecektir. Ne söylerseniz söyleyin, sadece sohbet etmek için oradasınız ve dikkatinizi dağıtmakta zorlanıyorsunuz.
Bu zamanlardan birinde biri sizinle ilgilenecek. Girişleriniz daha sık olmaya başlayacak. Aklınız sohbet sitelerinde kalacak. Kiminle konuşuyor? Özel konuşacak biri var mı? Benim hakkımda ne düşünüyor?
Artık işyerinde eskisi kadar çok soru yazamayacağım. Saf insanların özel hayatında bile soru işaretleri var. Erkek ya da kadın farketmez, her iki cinsiyet de aynıdır.

Sanal sohbet duyguların kaybolduğu anlamına gelmez. Bazen duygularınız her iki cinsiyettendir. Bazen eşiniz karşı cinstendir.Kız sohbet siteleri bile zaman zaman bir kadından başka bir kadınla sohbet ediyor.Zamanımızın bazı bilgeleri iletişimin bozulduğunu söylüyor. Aslında, gerçek bu.Hepimiz bir şekilde internette engellendik. Aynı evde iki yabancı gibi yaşıyoruz.İletişim kesildi ve bu olay yüzünden birbirimizi anlayamadık.
Ayrıca, sohbet uygulamalarında boşluğu ortadan kaldırırken. Aile arasındaki mesafe, sıçramalar ve sınırlarla aşılmaz hale gelir.Ama hepimiz bilmeliyiz ki, ötekini anlamak için önce kendimizi anlamalıyız.Bunu başarmak için tek yapmanız gereken temel iletişim kurallarına uymaktır. Etrafınızdakilerin veya ailenizin ne düşündüğüne inanın, bunun işleri kolaylaştıracağını bilin.

Sanal Sohbet , Sanal Chat , Sanal Aşk , Sanal Aşk Odaları, Sanal Alem Odaları

Sanal Sohbet , Sanal Chat , Sanal Aşk , Sanal Aşk Odaları, Sanal Alem Odaları

Sanal Chat Mobil Kanalları

mobil sosyal sohbet siteleri; Sohbet severler ile sohbet severlerin bir araya gelerek her konuda ve tüm düşünce açılarından düşünce kalıplarını tartışıp tartıştıkları platform olarak öne çıkıyor.
Çok sayıda kullanıcıya sahip olan bu platformlar, kendine has kullanıcı tabanları ile birçok konunun tartışıldığı platformlar olarak öne çıkmaktadır. Bu benzersiz kullanıcı kitlesi ve benzersiz temalara sahip olmaları, mevcut sohbet sitelerine benzersiz bir yapı kazandırmaktadır.
Sosyal mobil sohbet platformunun mobil servis özelliği ile bir kafe ortamında, seyahat ederken, sokakta yürürken anında ve proaktif olarak sohbet etme veya arkadaşlarınızla istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden sohbet etme imkanına sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekecek bazı Konular ;

Ottoman 726 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50