Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek

Sohbet Etmek ,Chatbot, Teams’deki kişilerin basit bir sohbetten genel sorulara geçmesine olanak tanır, böylece ekibinizdeki veya kuruluşunuzdaki herkesin daha üretken olabilmesi için sık sorulan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Bir programcı olmanıza veya derin bir AI anlayışına sahip olmanıza gerek yok. Günlük iş araçlarını biliyorsanız, sohbet botları oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz. Daha Güçlü Sanal Aracılar ile Teams’de kendi sohbet robotlarınızı oluşturabilirsiniz.

Yeni işe alınanlar temel soruların yanıtlarını bulmakta zorlanıyor mu? BT ekibiniz durum güncelleme e-postalarına yanıt vermek için çok mu zaman harcıyor? Bunlar, yardımcı olabilecek, bot tarafından oluşturulan bir sohbet olan Power Virtual Agent’lardır.

Başka biriyle anlamlı bir konuşma yapmak istiyorsunuz, ancak geveleyerek konuşmanın üstesinden gelemiyor musunuz? Paylaşacak kadar cesur, dinleyecek kadar nazik ve harika sohbetlerin tadını çıkararak başlayabilirsiniz.

Sohbet Etmek İçin Yöntemler

İnsan hayatında sohbet önemlidir. İyi yapılırsa çok keyiflidir, gülümsetir, düşündürür ve ruhunuzu besler. Ama bazen biriyle konuşurken konuştuğumuz şeylerin ne kadar “boş”, “önemsiz”, “sığ” olduğunu düşünebiliriz.

Bu durumda, muhtemelen bu sohbetten zevk almayacağız. Psikolog Lucy Foulkes, Psyche dergisinde yayınlanan bir makalesinde, birkaç basit yönergeyi izleyerek harika bir sohbet edebileceğimizi söylüyor. Cevap hayırsa, aramıza hoş geldiniz, çünkü bir yabancıyla asansörde olmak evrensel olarak garip bir deneyimdir.

Bunun bir nedeni, asansör yolculuğunun uzunluğu: bir şey söylemek için sosyal baskı hissedecek kadar uzun, ama asla değerli bir şey söyleyecek kadar uzun değil. Asansörler, dünyanın herhangi bir yerindeki sosyal etkileşimin en acı verici yönünün küçük bir evrenidir: anlamsız sohbet.

Sohbet etmek Ne Demek,Sohbet etmek istiyorum,Muhabbet etmek,Sohbet etmek TDK,Sohbet etmek için sorular,Sohbet etmek için konular,Merhaba sizinle sohbet etmek istiyorum,Akıcı sohbet konuları,

Sohbet etmek Ne Demek,Sohbet etmek istiyorum,Muhabbet etmek,Sohbet etmek TDK,Sohbet etmek için sorular,Sohbet etmek için konular,Merhaba sizinle sohbet etmek istiyorum,Akıcı sohbet konuları,

Sohbet etmek için yapmanız gerekler

Bu tür konuşmalar sadece asansörlerde olmaz. Bazen kuaförde, takside, en yakın arkadaşınla ne söylenir; Sessizliği bozmak ve garip atmosferi kırmak için konuya tam olarak nasıl yaklaşacağımızı bulmakta zorlanabiliriz. (…) Aslında bir sohbet iyi giderse hoş ve faydalı olabilir.

İnsanlarla ve hatta yabancılarla nispeten kısa sosyal etkileşimlerin, ruh halimizi ve insanlık hakkındaki inançlarımızı nasıl yükseltebileceğine odaklanan birçok araştırma var. Örneğin, Essex Üniversitesi’nde sosyal psikolog olan Gillian Sandstrom, pandemi sırasında (henüz yayınlanmamış) çalışmasında, seçtikleri bir konu hakkında Zoom’da sohbet etmek için yabancılarla buluştu.

Görüşmenin ardından katılımcılar “diğer insanlara daha çok güvendiklerini ve genel olarak insanların iyiliksever, iyi, kibar ve adil olduğunu” söylediler. Anlamlı bir sohbette dinleyicinin rolü çok önemlidir. Bu nedenle anlamlı sohbetler, düşüncelerinizi yazmaktan veya evde tek başınıza konuşmaktan çok daha faydalı olabilir. Etkili bir dinleyici bize kim olduğumuz hakkında geri bildirimde bulunur.

Kolay sohbet Yolları

Gardiner’e göre bu, anlamlı bir konuşma yapmanın bir başka önemli parçası ve kendimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oluyor. (…) Konuşma, duyulma ve kendini anlama süreci, Gardiner’in anlamlı konuşmaların son adımı olarak tanımladığı bir bağlantı duygusunu besler.

Nihayetinde, bu tür konuşmalar diğer insanlarla bağlantı kurmamızı sağlar; böylece köklü, temel bir insan motivasyonu yaratır. İki yönlü bir konuşmada, dönüşümlü olarak konuşmacı ve dinleyiciyiz. Karşı taraf da kendinden bahsediyor, bildiklerini ve düşündüklerini paylaşıyor ve bu bize onun hakkında önemli ve değerli bir şeyler öğrenme fırsatı veriyor.

Sohbeti geliştirmek için konuşmayı tamamen bırakmayın. Uzun zamandır bir temel oluşturmanın ve ilişkiler kurmanın evrensel bir yolu olarak kabul edildiler. Antropolog Bronisław Malinowski’nin 1923 tarihli makalesinde belirttiği gibi, bu ilk konuşmalar “entelektüel düşüncenin sonucu değildir ve dinleyici açısından ille de düşündürücü değildir”, ancak “sosyal olarak işlev görürler”. Günlük konuşma yoluyla “bireysel bağlar kurulur”.

Sohbet etmek Ne Demek,Sohbet etmek istiyorum,Muhabbet etmek,Sohbet etmek TDK,Sohbet etmek için sorular,Sohbet etmek için konular,Merhaba sizinle sohbet etmek istiyorum,Akıcı sohbet konuları,

Canlı sohbet

Sohbet

Manisa sohbet

Ankara Sohbet Odaları

Artvin Sohbet

Balım sohbet

Mirc Sohbet Geveze

Grup Sohbet Sitesi

Görüntülü Sohbet Odaları

Zurna Chat

Ottoman 307 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50