Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı sohbet

Canlı sohbet widget’larını pencere komut dosyası veri etiketleriyle özelleştirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Yönetim Merkezi veya Çok Yönlü Kanal Yönetim Merkezi gibi bir yönetim uygulamasından kopyaladığınız bir sohbet pencere öğesi komut dosyasında aşağıdaki etiketleri kullanabilirsiniz.

Daha fazlasını öğrenin: Web sitenize veya portalınıza bir sohbet ekleyin Sohbetler herkese açıktır, böylece takipçileriniz olmayan kişiler de dahil olmak üzere herkes dinleyici olarak katılabilir. Dinleyiciler, sohbete doğrudan mesaj göndererek, bağlantıyı tweetleyerek veya başka bir yerde paylaşarak doğrudan sohbete davet edilebilir. Sohbette aynı anda en fazla 13 kişi konuşabilir (yönetici ve 2 asistan dahil). Yeni bir sohbet oluşturduğunuzda, sohbeti adlandırma seçeneklerini ve Sohbet başlatma simgesini göreceksiniz. İşiniz bittiğinde, Sohbeti Başlat’ı seçin.

Twitter Canlı sohbet

numaralı sohbetin yaratıcısı bir yöneticidir. Android’i yönetici olarak çalıştırıyorsanız, ana sayfa zaman akışınızdaki Tweet Oluşturucu simgesine uzun basarak ve ardından Sohbetler simgesini seçerek bir sohbet oluşturabilirsiniz. Çok Yönlü Kanal Yönetimi uygulaması desteği 30 Nisan 2022’de sona erdi. Birleşik yönlendirme ve ses kanalı gibi en son özellikleri yapılandırmak için Müşteri Hizmetleri Yöneticisi uygulamasını kullanmanızı öneririz.

Ek bilgi: Çok Yönlü Kanal Yönetimi programı kullanımdan kaldırılmıştır. ‘ü arayıp bir asistan veya konuşmacı ekleyerek veya sohbette birinin profil resmini seçip onu ortak veya konuşmacı olarak ekleyerek dinleyicileri asistan veya konuşmacı olmaya davet edebilir. Dinleyiciler, mikrofonun altındaki İstek simgesini seçerek bir yöneticiden konuşmak için izin isteyebilir.

Whatsapp Canlı sohbet

Sohbet başlatıldıktan sonra, bir yönetici, kişisel bir simge seçip katkıda bulunanı veya konuşmacıyı ekleyerek veya sohbette birinin profil resmini seçip ekleyerek dinleyicileri katılımcı veya konuşmacı olmaya davet edebilir. bir ortak veya icracı olarak. Dinleyiciler, mikrofonun altındaki İstek simgesini seçerek bir yöneticiden konuşmak için izin isteyebilir. sohbetiniz açıldıktan sonra, simgesini seçip bir konuşmacı ekleyerek veya sohbette birinin profil resmini seçip o kişinin paylaşılan konuşmacısını veya konuşmacısını ekleyerek bir hedef kitleye konuşmacı veya katkıda bulunan olma isteği gönderebilirsiniz. .

Seyirci liderin konuşmasını isteyebilir. Sohbetler şu anda herkese açıktır ve herkes herhangi bir sohbete dinleyici olarak katılabilir. Dinleyicinin bir kullanıcı hesabı varsa, onu engelleyebilirsiniz. Bir sohbet oluşturduğunuzda veya bir sohbette konuşmacı olduğunuzda, takipçileriniz bunu zaman çizelgelerinin en üstünde görecektir. Tüm sohbet odaları herkese açıktır, dolayısıyla sohbet odasındaki varlığınız ve etkinliğiniz de herkese açıktır.

Telegram Canlı sohbet

Bir sohbette Twitter hesabınızda oturum açtığınızda, sizi takip eden kişiler, sohbete erişimi olmadan göz atan kişiler ve erişimi olan geliştiriciler dahil olmak üzere herkes ve diğer sohbet kullanıcıları tarafından görülebilirsiniz.

ilgili konuşmadan bilgi. Twitter API’lı oda. Şu anda tweet’ler gibi tüm sohbetler herkese açıktır ve herkes tarafından kullanılabilir. Sohbetler otomatik olarak ana sayfa zaman çizelgenizin en üstünde görünecek ve her sohbetin herkese açık bir paylaşım bağlantısı olacaktır. Sohbet odaları herkese açık olduğundan, bazı kişiler sohbet davetli listesinde görünmeden bir sohbeti dinleyebilir.

sohbet odası herkese açıktır, yani takipçiniz olmayanlar da dahil olmak üzere herkes dinleyici olarak katılabilir. Dinleyiciler, sohbete doğrudan mesaj göndererek, bağlantıyı tweetleyerek veya başka bir yerde paylaşarak doğrudan sohbete davet edilebilir.

canli sohbet Odaları

canli sohbet Odaları

Online Chat Odaları

sohbeti seçin ve bir başlık ekleyerek, sohbet kaydını etkinleştirerek (isteğe bağlı) ve ilgili konuları ekleyerek sohbetinizi oluşturmaya başlayın. Sohbet odaları nasıl kullanılır?

Sohbetler SSS Sohbetler Geri Bildirim Topluluk Topluluk Sohbetler Sohbetler nasıl olacak? Not. iOS ve Android’deki herhangi bir Twitter kullanıcısı, bir sohbete katılarak dinleyici ve konuşmacı olabilir. Sohbeti şimdi çevrimiçi olarak dinleyebilirsiniz.

Twitter.com’a daha fazla özellik getirmek için çalışmaya devam ediyoruz. sohbet, Twitter’da canlı sesli sohbet yöntemidir. Sorunları önlemek için, geri bildirimlerinize dayanarak bu güncellemeyi herkese açık olarak test edip uygulayacağız.

Parasız görüntülü sohbet,Görüntülü sohbet,Rastgele görüntülü sohbet,Görüntülü sohbet odaları,Canlı Sohbet Odaları,Online canlı sohbet,Kayıt olmadan görüntülü sohbet,En iyi ücretsiz görüntülü sohbet siteleri,Ücretsiz whatsapp sohbet,WhatsApp Arşivlenmiş sohbetler,whatsapp'ı geri yükle,Whatsapp Arşivlenmiş sohbetler Nerede,WhatsApp sohbet gizleme uygulaması,WhatsApp Sohbet yedeği,WhatsApp tıkla sohbet et,WhatsApp Sohbet yedeği geri yükleme,Telegram sevgili bulma Grupları,Telegram Tanışma Grupları,Telegram Aşk sohbet Grupları,Telegram sohbet Grupları,Telegram flört Grupları,Telegram Sesli Sohbet Grupları,Telegram Bayan sohbet,Telegram kızlı sohbet Grupları,

Sohbet

Manisa sohbet

Ankara Sohbet Odaları

Artvin Sohbet

Balım sohbet

Grup Sohbet Sitesi

Mirc Sohbet Geveze

Zurna Chat

Ottoman 359 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50