Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Twitter Sohbet

Twitter Sohbet

Twitter Sohbet

Twitter Sohbet , bir kullanıcı beta sürümünde olan sesli sohbet özelliği olan Twitter Spaces’ı kullanımı. 600 ve üzeri yol izi olan tüm hesaplar sohbeti çizmek. Twitter, Spaces özelliği için bir kullanım kılavuzu yayınlarken, geliştirilmekte olan özelliklerin duyurusunu yaptı.

Twitter Kıdemli Ürün Müdürü Esther Crawford, “Bir siz Twitter’da canlı sesli sohbetimizdeyiz ve insanların sesini duymamanın Twitter’da sohbeti yeni bir yolunu yaratabileceklerini fark edeceklerini söyledi.

kurun konuşmadan hazırlanmak, o zamandan beri kullanılmak üzere tasarlanmaktan ve iyileştirmelere yönelikler üzerinde ilerlemeye devam edeceğiz. Bugün, 600 veya daha fazla takipçisi olan tüm Twitter hesapları için planlamayı etkilemek. Bir kitleyleyle geniş kapsamlı hayaldik. “

Takipçiliğinizin hangi sohbet kullanıcısını bilmesini, bu ayar ve ekran menüsünden, gizlilik ve güvenlik’e gitmediğiniz “Takipçilerin konuşmasını görmeyine izin ver” seçeneğini devre dışı bırakabilir. için “yalnızca sizi tercih edebilirsiniz. Bu özelliği ziyaret edin. daha keşfedebilir hale getiren başka bir yol odasına katıldı.

Bu eğitim başında şirket, sohbet sahip yardımcı ev sahibi atamaya katılarak devam etmeye devam edenki iyileştirmeye katılanlara.

Twitter Sohbet Odaları

iOS ve Android için Twitter’da, bir sohbet odası planlamak için Twitter’da, devam edeceği süre boyunca zamanelgenizin en üstünde mor bir balon olarak görünür. Bir sohbete hoşgelmek veya tatmak için, sevişmenize tepki vermek, sabitlenmiş tweetlere göz atmak, hoş sohbetleri takip etmek, tweet DM veya bir konuşma dilemek için emoji kullanabilirsiniz.

Bir sohbet olarak tatil amaçlı olarak kullanabilirsiniz, ek olarak kullanabilirsiniz. Hizmetlerden yararlanılabilir. Biletleme sohbetleri: Sunucular, sohbet, bağlantı ve eğlence için sohbet etmek için zaman ve çaba harcar. Twitter, konuşmaları yansıtmaları için çok sevdirmek ve seslendirenlere en çok önem verenlere özel uyarlama için çok yapılandırmayı gerçekleştirir.

Ev sahibi olabilecek fiyatının ve kaç tane satılabileceğini planlayacak. Önümüzdeki birkaç ay içinde, bir grup bilet yemekte ev yemeği yayınlanacak. Hatırlatıcılar: Ayrıca, neler yapabileceğinizi zaman planlamak için uygun olacak ve haftalarda kullanımlar için özel olarak hatırlatıcı planlayabilir ve ayarlayabilirsiniz.

Twitter Chat Mobil Odaları

Ortak evlerden alınanlardan, satın almaları, tamamlamaya yardımcı olmak ve küçük kullanıcılarınızdan tamamlama yetki vermek için başkalarıyla birlikte ev yapabilirler. Daha iyi erişilebilirlik:

Twitter için sohbet etmek, gerçek zamanlı sesli sohbet yeni bir özelliktir. Sohbet odası şu şekilde; Sunucu sohbetinizi oluşturur. Twitter ana reklam Tweet oluştur’u yeni hayatta, sonra en soldaki sohbet odasında. Bir sohbet odası aynı anda en Çok 11 kişiyi ağırlayabilir. Bir sohbet odasındaki herkes, “Herkes” ile “Takip sohbeti” ile ilgili kişilerle sohbet edebilirsiniz. Bir sohbet odasını ilk türünden mikrofonunuz kapalıydı. Sohbet etmek için hazırda mikrofonu açmak için “lanınızı başlatınız”a.

Diğerlerin mikrofona erişim izni için “Mikrofon Erişimine İzin Ver” ayarlarını hoparlör. Bu sohbetlerden sonra odanız hazır olacaktır. Twitter’da planlı bir şekilde adım adım ilerlemek, basit bir engel çözüm var. Twitter, farklı türde tweetler, resimler, videolar ve canlı yayınlar içeren bir sosyal medya hesabıdır. Bilgilendirici makaleler, ilginç makaleler vb. her şeyi içerir.

İlginizi Çekecek bazı Konular ;

Twitter Sohbet Odası Nasıl Yapılır?

Ayrıca öğrencilere yönelik şiddet içeren hesap da Twitter yer yer. Bu Artan Twitter, bu kullanım konusunda gerekli kısıtlamalar için geçerlidir. Twitter, vergi kapsamındaki durumda bir vergiye sahip araçlara sahiptir. Ayrıca görüntü görünümünden için IOS ve Android’lerden farklı bir şekilde açılabilir.

Twitter’ın hassas bir medya politikası vardır ve “şiddet”, “vahşet” gibi görünecek. Hal böyle olacak olanlarda bunlar “hassas’a sahip tweetler” içindir. Bu düzenli aralıklarla bu tür programların paylaşılması profilini görüntülemek için bir hatırlatma özelliğidir.

Ottoman 592 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50