Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

WinnPot Sohbet Odaları

WinnPot Sohbet Odaları

WinnPot Sohbet

WinnPot sohbet platformuna hoş geldiniz. WinnPot ‘ta desteklerken para kazanmanın da keyfini çıkarabilirsiniz. WinnPot , Türkiye’nin ilk yerli ve milli eğlence platformu olacak. Şimdi kaydolun, kaydolun ve en sevdiğiniz yayıncıları dinlerken para kazanın. Ne söylersin? WinnPot , 20 Şubat  açılacak. Türkiye’nin eğlence platformu olacağı için yerli ve milli bir fırsat olduğu için burayı korumamız ve desteklememiz çok önemli. Tek fark, sürpriz hediyeler ve çekilişlerle hayallerinizi izlerken ve yaşarken kazanacaksınız. Canlı bir WinnPot için hazır mısınız? 20 Şubat  açılacak olan winntop eğlence platformu sizleri bekliyor.

WinnPot Sohbet Mobil

Bu milli eğlence mekanını korumak çok önemli. WinnPot sohbet eğlence platformu. WinnPot , kullanıcıların önemli anları kısa videolarda paylaşmaları için bir platformdur. WinnPot ‘un Türkiye’de ve dünyada milyonlarca cep telefonu ve bilgisayar kullanıcısı bulunmaktadır. Peki WinnPot nedir? WinnPot bunu nasıl kullanıyor? WinnPot , yüzlerce görsel ve ses efektiyle kısa videolar çekmenizi sağlayan bir sosyal ağ uygulaması olarak milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. İsterseniz, WinnPot ‘ta çekilmiş sohbetler, klipler veya videolarda becerilerinizi yayabilirsiniz.

WinnPot sohbet, WinnPot chat, WinnPot eğlence, WinnPot yayıncıları,WinnPot kurucusu, WinnPot sahibi kim, WinnPot ne işe yarar, WinnPot nedir?, WinnPot muhabbet, WinnPot  yayıncılar ,WinnPot Mobil Sohbet,WinnPot uygulaması nedir?,WinnPot Ne Zaman Açılıyor?

WİNNPOT NEDİR?

Son yıllarda en çok indirilen uygulamalardan biri WinnPot ‘un başarılı bir şekilde değiştirilmesi, henüz kullanmayanların merak konusu haline geldi, peki WinnTop nedir ve nasıl kullanılır? WinnPot , iOS ve Android sürümleri olan bir sosyal paylaşım hizmetidir. WinnPot ile fotoğraf, video, müzik, konumunuzu veya kısa bir video olduğunu düşündüğünüz her şeyi paylaşabilirsiniz. WinnPot ‘tan veya Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal ağlardan çektiğiniz kısa videoları paylaşabilirsiniz. Bu sosyal ağ uygulaması ile sadece kendi çektiğiniz videoları değil, diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan videoları da izleyebilirsiniz.

WİNNPOT NASIL KULLANILIR

– Uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı kaydetmek için profil simgesine dokunun.

– Uygulamayı bir telefon numarası, e-posta veya çeşitli sosyal ağlar yardımıyla kaydedebilirsiniz.

–Profil ve Etiket Arama: Sol alt köşedeki “Mercek” simgesine tıklayarak profilleri veya çeşitli etiketleri arayabilirsiniz. Takip ettiğiniz profillerden gelen gönderiler ana sayfanızda görünecektir.

– Mesajlar ve bildirimler: Sağ alt köşedeki “Mesajlar” simgesine dokunduğunuzda bildirimlerinizi ve mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

– Video paylaşın: Alt menünün ortasındaki “+” simgesine dokunarak kayda başlayabilir veya paylaşmak için bir video seçebilirsiniz. Dilerseniz üst kısımda bulunan “Ses Seç” menüsünden paylaşmak istediğiniz videoya müzik ekleyebilirsiniz. Sağ alt köşedeki “Yükle” ekranına tıklayarak galerinizden video ekleyebilirsiniz.

WinnPot sohbet, WinnPot chat, WinnPot eğlence, WinnPot yayıncıları,WinnPot kurucusu, WinnPot sahibi kim, WinnPot ne işe yarar, WinnPot nedir?, WinnPot muhabbet, WinnPot  yayıncılar ,WinnPot Mobil Sohbet,WinnPot uygulaması nedir?,WinnPot Ne Zaman Açılıyor?

İlginizi Çekecek bazı Konular ;

Ottoman 673 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50