Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Mobil Okey

Mobil Okey

Mobil Okey

Mobil Okey Salonları, Okey Dikdörtgen Taşlar, Taşları Düzenleme İpuçları ile oynayabileceğiniz bir şans, mantık ve hafıza oyunu. “Okey Hall” kelimesi de oyundaki Joker Stone’un adıdır. Okey Salonları Oyunda her oyuncu elindeki taşları oyunun kurallarına göre düzenler ve belirli sayıda set kurar. Kamera Remi Salonu, Sesli Remi Salonu, Video Remi Oyun Salonu, Sohbet Okey, Sohbet Okey. Mobil Remi Salonu

Okey oyna

iyi vakit geçir Play okey Türkiye’deki en popüler taş oyunlarından biridir ve sitemizde klasikler dahil birçok alt tür oynanabilmektedir. Oyuncuların birbirini bulmasını ve organize olmasını kolaylaştırmak için farklı oyun türlerinin yer aldığı lobilerde okey oyunları düzenlenir, lobiler de oyuncu grupları oluşturmak için odalara ayrılır.

Ana sayfada kaç lobi ve kaç oda oynanıyor, kaç oyuncunun oynadığını anında görün. Real Okey  üyeliği sayesinde sitenin birçok avantajından yararlanın. Ancak herkes üye olmak istemediği için sistem otomatik olarak üyelik de atayabilir. Bu şekilde web sitesi okey oyunları oynamak için minimum koşulları sağlar. Hazan Okey üyeleri oyunlarını minimum bilgi paylaşımı ile oynayabilirler. Bu şekilde gizlilikleri korunmaktadır.

Canlı Okey Oyna

Ayrıca sosyalleşmeyi en üst düzeye çıkarmak için üyeler arasındaki etkileşim en üst düzeye çıkarıldı. Üye olarak, normal ve orta seviye oyuncular için yeterli olan bazı avantajlar elde edebilirsiniz. Kişiler sekmesinden site yönetimine bağlantı kurulabilir. Bu şekilde, oyuncular ve yöneticiler arasındaki sorunların daha kolay çözülebilmesi için hızlı aksiyon alınabilir. RealOkey.com web sitesine girdikten sonra, lobiyi ve ardından oyuncunun durumuna göre odayı seçin. Sıfırdan bir oyun oluşturmak istiyorsanız yeni odalar da oluşturabilirsiniz. Daha sonra oyun türü, bitiş puanı, süre gibi detaylar belirlenir.

Mobil Okey , Okey Kanalları

Okey türüne göre diğer oyuncuların da masaya katılması bekleniyor. Tüm oyuncular hazır bulunduktan sonra sistem otomatik olarak oyuna başlar ve kurucu tarafından belirlenen koşullar sağlanana kadar oda varlığını sürdürür. Oyuncu kazançları ve kayıpları ve toplam puanları sistem üzerinden görüntülenebilir. Bu istatistiklerin korunması rekabet yapısını da ortaya koymaktadır.

Real Okey oyun odası, oyuncular, okey türü, gizlilik politikası ve networking imkanları ile okey oyuncularına çeşitli avantajlar sunmaktadır. Yenilikçi Okey web sitesi Okey web sitemiz 2019 yılında açılmıştır. 2020 yılı itibari ile Bol online kullanmaya devam etmektedir. Bu süre zarfında web sitemiz birçok değişikliğe uğradı. Renkler, logolar, mobil uygulamalar daha iyi kullanıcı koşulları sağlar. Günlük okey listesi, kullanıcılarımıza daha iyi bir şans vermek için özenle düzenlenmiştir.

İlginizi Çekecek bazı Konular ;

RealOkey Play Store

Real Okey Play Store Play Store’daki apk’mizin kullanımı nedir? Oke kullanıcısına cep telefonundan bağlanıyoruz. Bu, web sitemizde sıklıkla karşılaştığı sorunları çözen iyi hazırlanmış bir uygulamadır. Kullanıcılarımız ne tür sorunlar yaşıyor. Sitemizi bir süre çalıştırdıklarında CPU şişmesiyle karşılaştılar.

Sayfa dönüşümleri düşmeye devam ediyor. Play Store araçlarını kullanarak bu sorunlar sıfıra indirgenir. Web sitemize cep telefonunuzdan bağlanırsanız play store’dan realokey uygulamamızı indirmenizi tavsiye ederiz, canlı yayın keyfine varacaksınız. Play Store uygulamamızı (playStore) buradan indirebilirsiniz. Mobil Oakey Sitemize giriş yapan android ve ios kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış Mobil Okey Sayfası özelliğimiz, mobil cihazlarda yaşanan gecikme ve ping gibi sorunları en aza indirmektedir. Mobil uygulamamızı cihazlarına indirmemiş olan kullanıcılar için sitemizde mobil okey giriş butonumuz bulunmaktadır.

Yenilikci Okey Sitesi

Canlı Remi oynayın Kullanıcılarım canlı yayın için web sitemizi ziyaret ediyor. Aramadaki yaygın sorunlardan biri canlı oynatmadır. Canlı okey İnsanlar genellikle bu tür okey sitelerinde hem okey oynamak hem de rakiplerle gerçek zamanlı sohbet edebilmek için okey oyunları oynarlar. iyi sitede. Sanırım realokey önde. Remi Şampiyonası Realokey Aylık okey turnuvalarımızda her ay 1., 2., 3. ve 4. kullanıcılarımıza farklı ödüller sunuyoruz.

Örneğin, 1 perakendeciye yetki teşviki, 2 acenteye VIP üyelik gibi teşvikler (sponsorluysa özel hediyeler de) sağlıyoruz. Realokey Genel Bilgi Realokey Özel Renkler Vip üyelik ve admin alımları için RauL, Masal ve KARTAL kullanıcıları ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Okey web sitemizde Vip üyeliğimiz ücretsizdir. Oyunlarımızda hiçbir lisans veren kredi vs. veremez veya satamaz. Kişiye özel renk kişiye göre uygulanır. Oyunumuzda Canlı Okey’e ek olarak Canlı sohbet, Canlı radyo bulunmaktadır. Lobide, masamızda ve özel olarak belirli bir seviyeye gelene kadar sohbet etme imkanı yoktur. Belirli bir puana ulaştığınızda sohbet edebilirsiniz. Oyunumuza giriş için 1000 puan, Realoke’den 1000 puan Başlangıç ​​hediyesi.

 
 
 
 

Ottoman 722 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50