Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Radyo Trend

Radyo Trend

Radyo Trend

Radyo Trend ,Türkiye’nin en büyük yayın grubu Hazan Medya Grubu Sanal ve düz dijital radyodan biri olan Radyo Trend, geniş karasal yayın ağıyla Türkiye’nin canlı canlı yayın isteyenlerle buluşuyor! Radyo Trend, radyo araçlarıyla, canlı ve araç olarak Web ortamında, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve akıllı TV’lerdek için Karnaval servislerinden! Doğancan Özadlı’nın yüksek dozlu sabahlı programından yararlanma Türkiye’nin ilk ulusal ülkesindeki özel FM’de 07:00 – 10:00 saatleri arasında 07:00’de yayınlanan “Doğan Live on Broadcast”in ardından güne harika bir ana Duygu Özkan 10:00:00’da ünlü program konukları ile canlı ve akşam yemeği eğlencesine devam ediyor. tabi ki daha bitmedi! Cem Arslan iş birliğiyle günün en iyi saatinde trafik stresine karşı değerlendiriyor.

Radyo Trend Canlı Müzik

Radyo Trend ,Sanal Radyo onlara internet eşilik edin. Tüm gün boyunca içinizden, tüm gün içi sesten sonra başlayacak! Yazar Nuri Özgül, 20:00-22 saatleri arasında Radyo Trend‘in “Hard Müzik”, “Ünsüzler” ile birlikte yaşanır tesadüflerle ünlüyle yaşanan olaylarla üsluyla anlatılıyor!

Hafta sonları Duygu Özkan, Cumartesi 13:00-15:00 ve Pazar 17:00-19:00 “Trend 20” ile haftanın en iyilerini, Cumartesi 16:00-19:00 Ahmet Kamil Taşkın ise Pusula’yı sunacak. 18:00′ de en yeni Türkçe şarkılar, canlı performanslar, özel röportajlar ve mucizeler ile müziğin nabzını günaydın. Radyo Trend‘de Karnaval uygulaması ve Karnaval.com’dan seçim olarak, oğul 10 çalma listeleri, şarkıların ve şarkıların sözlerine, eski şovların podcast’lerinin kayıtlarına ve araç olarak erişilebilir; podcast’leri Belli zaman, ulaşmak yerde ücretsiz indirerek Bize Eslik Edin Radyo Trend‘de Online Müzik.

Trend Radyo Kaliteli Dj’ler ile Sınırsız Hit Müzik

Müzikler için en son haberler ve paylaşımlar Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip edin! eski şovların kayıtlarına ve podcast’e ulaşım olarak; podcast’leri Belli zaman, ulaşmak yerde ücretsiz indirerek din. . Müzikler için en son haberler ve paylaşımlar Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip edin! eski şovların kayıtlarına ve podcast’e ulaşım olarak; podcast’leri Belli zaman, ulaşmak yerde ücretsiz indirerek din. . Müzikler için en son haberler ve paylaşımlar Facebook,

İlginizi Cekecek bazı Konular ;

Trend FM, internet üzerinden canlı radyo din e-posta adresi.Kalite ve hit denilince gelen ilk radyolardan biri olan Trend FM’de gün boyu Popüler FM radyolara ulaşabilir ve din  Radyo Medya Grubu’nun bir parçası olan… Karnaval Medya Grubu’nun bir parçası olan ve karasal yayınlarıyla kendine dikkat çekiyor. Trend FM‘in İstanbul’daki radyo merkezi, radyo istasyonu ve Türkiye’deki ilk özel radyo istasyonlarından biridir. 28 Ağustos 1992’de Fatih Erkoç imzalı “Oynatmaya Az Kaldı” adlı ilk yayınıyla radyo yayınına başladı. Eylül 2005’te bir ihale belgesine layık görüldü.

Ottoman 780 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50